0 Km. Araçlar GARANTİ KAPSAMINDA

Değerli Müşterimiz,
Uğur Otogaz Motor Koruma Paketi için belirlenen bedel Katma Değer Vergisi dâhil 170.00 TL olup, sözleşmenin imzalandığı tarihte UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti ye PEŞİN ödenecektir. Motor Koruma Paketi sözleşmesi montajın yapıldığı tarih ten itibaren başlar.
Bu paket yalnızca motor kilometresi ”0-20.000” km arasında olan ve ”3”yaşını geçmemiş, ilk kez Lpg montajı yapılacak araçlar için, elektronik çok nokta yağlama kiti takılması şartı ile geçerlidir.
Uğur Otogaz Motor Koruma Paketi, ”2”yıl veya “100.000” km boyunca (hangisi önce dolarsa) aracın supaplarının, supap yataklarının, yüzüklerinin ve silindir kapak contasının LPG sisteminden kaynaklı zarar görmesi durumunda maksimum kdv dahil 3.000.00 TL’lik kısmına kadar olan UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti ‘ne faturalandırılmış arıza bedelini karşılayacaktır.
Aracın Lpg sisteminin müdahale ettiği aksamı dışındaki diğer parçaları, Motorun kendi kusur ayıbından (Hararet yapması vs) kaynaklı hasarlar, LPG sisteminin kullanıcı hatalarından kaynaklı doğacak arızalar ile UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti’nin müşterilerine sunmuş olduğu garanti şartlarının yerine getirilmemesi sonucu oluşacak hasarlar bu paketin kapsamı dışındadır.
Araca montajı yapılan lpg sisteminden kaynaklı meydana gelen olası bir supap, supap yatakları, yüzükleri, silindir kapak contası hasar oluşması durumunda araç sahibi MONTAJ yaptırdığı yetkili bayisi’ni bilgilendirerek, yetkilisi tarafından ve bayi tarafından onaylanmış hasar yazısını bayi aracılığı ile mesai saatleri içerisinde 0232 486 83 84 fax numarasına fax çekerek durumu UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti’ye bildirecektir. UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti bilgilendirilip, YAZILI onayı alınmaksızın yapılan masraflardan UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti hiçbir şekilde sorumlu DEĞİLDİR.
Uğur Otogaz Motor Koruma Paket Sözleşmesi yapan müşteri, aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:

MOTOR KORUMA SÖZLEŞMENİZİN DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

1. Arabanın Garanti ve Kullanım Kitapçığındaki tüm koşullara ve notlara uyulmaması, bakımların yetkili servislerinde yaptırılmaması halinde, (bakım belgeleri istendiğinde çıktısı ibraz edilebilir olmalıdır.)
2. LPG Sisteminin Garanti ve Kullanım Kitapçığındaki tüm koşullara ve notlara uyulmaması, 10.000 KM bakımların yetkili servislerde yapılmaması halinde (internet garanti ve bakım kaydı kontrol edilecektir.)
3. Lpg sistemi montajı esnasında, Çok Nokta Elektronik Yağlama sistemi montajı yapılmaması, Montajı yapılan elektronik yağlama sisteminin periyodik bakımlarının (max.3000 km) zamanında ve yetkili servislerde yapılmaması, Yağlama sisteminin deposunun boş bırakılarak zarar görmesine sebep olunması ve yağlama sisteminde UĞUR OTOGAZ İnşaat Doğalgaz San.Tic.Ltd.Şti tarafından tavsiye edilen sıvının (Supaplex oil,Flash lube oil vb.) kullanılmaması halinde,
Motor Koruma Paketi geçerliliğini yitirecek ve ödenmiş olan sigorta bedeli üzerinden müşteriye herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

UĞUR OTOGAZ 0 Km. Araçlarınızın LPG dönüşümünü "Motor Koruma Garantisi" Kapsamında yapıyor